کتونی ونس مردانه در کرج

برای تولید رویه کفش چندین نوع مواد اولیه وجود دارد، اما معمولا از دو نوع جنس بیشتر استفاده میشود؛ یکی از این جنس ها چرم طبیعی و برخی دیگر پلاستیک یا چرم مصنوعی است. در این بین برخی افراد سود جو برای گمراه کردن مشتری از اسپری بوی چرم استفاده میکنند و به کفش های غیر چرمی اسپری میکنند تا مشتری با بو کردن کفش به این باور برسد که کفشی چرمی را خریداری میکند. کفش چرم به دلیل داشتن منفذه های طبیعی باعث ایجاد گردش هوا در کفش میشود در نتیچه پا کمتر عرق کرده و بو میگیرد. اما در کفش های پلاستیکی و چرم مصنوعی این ویژگی را مشاهده نمیکنید.

 

 

در رابطه با زیره کفش باید بگویم، زیره پی وی سی  سنگین تر از پیو است. همچنین زیره پیو قابلیت انعطاف پذیری بالایی داشته و از راحتی بالایی برخوردار هست، این نوع زیره در برابر سایش بسیار مقاوم هستند؛ در آخر اینکه زیره کفش نباید صاف باشد چون باعث لیز خوردن میشود.

قالب کفش های استاندارد معمولا در قسمت پنجه فضای کافی وجود دارد. کفش هایی یا پنجه باریک از استاندار های لازم برخوردار نیست زیرا باعث ایچاد فشار به انگشتان پا میشود. فشار ایجاد شده به انگشتان پا به مرور باعث دفرمه شدن پا میشود. متاسفانه این مسئله بین خانم ها شایع تر است چون معمولا زیبایی ضاهر را به استاندارد بودن کفش ترجیه میدهند.

در صورت استفاده مداوم از کفش های غیر استاندارد نه تنها سلامت پاهایتان را به خطر می اندازید بلکه سلامت زانو، لگن، ست.ن فقرات، کمر و غیره را درگیر میکنید.

 

در صورتی که پنجه و پا و پاشنه به وسیله ی یک نوار باریک بهم وصل شده باشد احتمالا شما دارای کف پای قوسدار هستید. داشتن قوس زیاد موجب پیچ خوردگی هنگام راه رفتن میشود.

کفی کفش باید استاندار و طبی باشد تا قوس کف پا را به خوبی پوشش دهد.

در صورتی که نوار وصل کننده  پنجه تا پاشنه پا پهنای معمولی داشته  باشد شما دارای قوس پای استانداردی هستید و احتمال پیچ خوردگی پا را ندارید و براحتی میتوانید یک کفش خوب و معمولی را انتخاب کنید.

کف پای صاف معمولا پهن است و قوس بسیار بسیار کمی دارند. متاسفانه این نوع کف پا باعث میشوند به کف پا فشار بیاید. پیچ خوردگی در این نوع پا ، پیچ خوردگی رو به داخل است و برای پیشگری از این پیچ خوردگی میبایست از کفی هایی استفاده شود که شصت پارا حمایت کند تا تحت فشار قرار نگیرید.

بعضی خانمها که علاقه وافری به استفاده مداوم از کفش های پاشنه بلند دارند به دلیل آنکه به طور موقت حس قد بلندی کاذب به آنها میدهند. اما باید بدانند این حس رضایت کاذب فقط و فقط باعث ایجاد صدمات جبران ناپذیری به سلامتشان وارد شود.

در اثر پوشیدن کفش پاشنه بلند نه تنها پا بلکه کمر هم تحت فشار قرار میگیرد به این دلیل که هنگام پوشیدن این نوع کفش ها کمر برای کمتر شدن فشار بر روی زانو ها قوس زیادی به خود میگیرد و که حالت طبیعی ندارد. این قوس بیش از اندازه موجب فشار بر مهره ها ستون فقرات میشود. در نظر داشته باشید هرچه پاشنه کفش بلند تر باشد این فشار وارد آمده هم بیشتر میشود.

اشتراک:

گذاشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X